Hae sivustolta:

Hallitus

Mika Simoska

puheenjohtaja

mika.simoska@tervola.fi

Kirsi Kraatari tuotantovaliokunta kirsikraatari@suomi24.fi
Hannu Lahtela talousvaliokunta hannu.lahtela@pp.inet.fi
Kosti Hietala kalatalousvaliokunta kosti.hietala@webinfo.fi

Lauri Kostamovaara

jäsen

lauri.kostamovaara@pp.inet.fi

Heikki Lehtiniemi jäsen heikki.lehtiniemi@hotmail.com

Kaija Kinnunen

MTK:n edustaja

kaija.kinnunen@mtk.fi

Pekka Kummala henkilöstön edustaja pekka.kummala@proagria.fi
Raija Yrjänheikki talouspäällikkö, sihteeri raija.yrjanheikki@proagria.fi
Simo Alaruikka toimitusjohtaja, esittelijä simo.alaruikka@proagria.fi

Henkilöstö

Täältä löydät helposti asiantuntijoidemme yhteystiedot. Henkilön tietoihin on merkitty ensisijainen palvelualue, mutta erityisosaamista vaativissa asioissa alan asiantuntijat palvelevat asiakkaitamme koko Lapin alueella. Klikkaamalla nimeä avautuu laajempi esittely ja kyseisen henkilön yhteystiedot.

Voit käyttää myös sivuston hakutoimintoa asiaasi sopivan henkilön löytämiseksi.

Kaikkien sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@proagria.fi

 

 

Vinkki!

Voit käyttää myös yllä olevaa hakutoimintoa oikean henkilön löytämiseksi.